Institucionalna podrška stabilizaciji i/ili razvoju udruga u području demokratizacije i društvenog razvoja (20_1_DEM)

Udruga za zaštitu okoliša Hippocampus u 2019. godini prijavila se na natječaj Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva, te ostvarila institucionalnu podršku Nacionalne zaklade za razvoj civilnoga društva u programskom području “Institucionalna podrška stabilizaciji i/ili razvoju udruga u području demokratizacije i društvenog razvoja (20_1_DEM)”. Institucionalna podrška ostvarena je za razdoblje od 01.01.2021. do 31.12.2021. godine s mogućnošću produljenja do 31.12.2023. godine.

Obzirom da se dodjeljivalo samo 5 potpora u kategoriji u kojoj se naša Udruga natjecala, možemo biti ponosni na ostvareni rezultat i uspjeh u osiguravanju sredstava za rad i razvoj Udruge. Rezultate natječaja možete vidjeti na slijedećoj poveznici: https://zaklada.civilnodrustvo.hr/uploads/files/sectionModuleFile/2020/12/09/paa8xpkjCZj9TEAkHTvS1SsTxqoRoXv8.pdf